Nieodkryte Zakątki Regionu

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn. "Nieodkryte Zakątki Regionu", zorganizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty panią Magdalenę Zarębską - Kuleszę.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań

Najbliższy spis powszechny będzie przeprowadzony od 1 kwietnia do 30 czerwca 2021 r. (trwają prace legislacyjne związane z przedłużeniem terminu spisu do końca września br.).

Koronawirus - ważne informacje

Przedstawiamy bardzo ważne informacje dotyczące koronawirusa. Warto je poznać, by wiedzieć jak najlepiej zadbać o siebie.

2 edycja Targów Edukacyjnych

W związku z ogromnym zainteresowaniem Targami Edukacyjnymi zapraszamy na II edycję, która odbędzie się 29.04.2021 (czwartek) w godzinach 8:00-13:00. Targi będą odbywały się według załączonego schematu.

Gabinet terapeutyczny

W ramach środków z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych wyposażony został w szkole gabinet terapeutyczny.

Przetwarzanie danych osobowych

Wypełnienie obowiązku informacyjnego wobec rodzica/opiekuna prawnego dotyczącego zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19 (pomiar temperatury i wszystkie działania mające na celu podniesienie bezpieczeństwa dzieci i pracowników w Szkole Podstawowej nr 9 w Kołobrzegu).

Targi edukacyjne

26 kwietnia 2021 r. w godzinach od 08:00 do 12:45 na platformie ZOOM odbędą się Targi Edukacyjne.

Regionalne Pogotowie Kryzysowe

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kołobrzegu informuje, że w związku z wdrażaniem projektu pn. "Regionalne Pogotowie Kryzysowe" utworzony został Punkt Regionalnego Centrum Kryzysowego.

Szczepienia - dlaczego warto się zaszczepić

Uchronisz się przed niebezpieczeństwem - z bardzo dużym prawdopodobieństwem - sięgającym nawet 95% - szczepienie uchroni Cię przed zakażeniem COVID-19.