Sprzątanie Świata Polska 2021 - Myślę, więc nie śmiecę

W piątek uczniowie klas I-III brali udział w międzynarodowej akcji sprzątania świata. Dzieci zaopatrzone w worki na śmieci w odpowiednich kolorach odpowiadających segregacji ,sprzątały tereny  w pobliżu szkoły.

Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli święto kreatywności w klasie 3a

15 września obchodzimy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. W naszej szkole uczniowie klas 1-3  od samego rana cieszyli  się tym dniem! Odbyła się prezentacja krótkometrażowego filmu na temat książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds.

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września obchodzimy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. W naszej szkole uczniowie w świetlicy szkolnej od samego rana cieszyli się tym dniem!

Dzień Marzyciela

Dnia 8 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Marzyciela. Uczniowie którzy uczestniczą w zajęciach świetlicowych zaczęli ten dzień od wysłuchania wiersza Juliana Tuwima pt.: "Dyzio marzyciel" i dyskusji, w której padały bardzo trudne pytania o to, czy warto marzyć i co robić, gdy marzenia już się spełnią.

25-lecie szkoły

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 połączone z  obchodami 25-lecia istnienia Szkoły Podstawowej nr 9 oraz pasowanie na ucznia pierwszoklasistów.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021 / 2022: Klasy 4 - 8 godz. 8:00 sala gimnastyczna oraz Klasy 1 - 3 godz. 9:30 sala gimnastyczna (obowiązuje jeden opiekun do ucznia).