Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 - galeria foto.

Mam talent

Dzieci z klasy 3a prezentowały swoje talenty na zakończenie I etapu edukacyjnego. W krótkim przedstawieniu wykazały się umiejętnościami recytatorskimi. W indywidualnych prezentacjach jedni
przedstawiali swoje talenty plastyczne, inni wokalne, a jeszcze inni sportowe.

Konkurs Wiedzy o Kołobrzegu

17 czerwca odbyło się wręczenie nagród Konkursu Wiedzy o Kołobrzegu dla klas I-III.

KONKURS Matematyczny LEON

Franek i Sofija z IIa znaleźli się na podium Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego LEON. Wśród laureatów są też Wiktor z Ia, Alex, Kacper, Szymon, Jurek i Zlata z IIa oraz Wojtek z IIIa. Ogromnie gratulujemy wszystkim uczestnikom wiosennej sesji LEONA.

"Dziewiątka" po raz pierwszy dołączyła do ogólnopolskiej akcji "Czytanie na polanie", propagującej czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży. Cała społeczność, wraz z oddziałem przedszkolnym, spotkała się na boisku szkolnym, gdzie na przyniesionych kocach zasiedli uczniowie i oddali się lekturze.

NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Pierwszaki na jeden dzień zamieniły swoją salę w... galerię handlową. Zaplanowały przestrzeń, utworzyły stoiska, na których sprzedawały i kupowały towary, płaciły i wydawały resztę, a przy tym świetnie się bawiły. A ile w tej zabawie było matematyki, miłych rozmów i współpracy!