DZIEŃ KROPKI

Międzynarodowy Dzień Kropki to okazja do odkrywania talentów, pasji, kreatywności, która drzemie w każdym dziecku, a piękna historia o małej dziewczynce Vashti i jej kropce jest motywacją do budzenia i dostrzegania swoich mocnych stron.. Nasi uczniowie odkrywają je każdego dnia.

SPRZĄTANIE ŚWIATA

SPRZĄTANIE ŚWIATA ŁĄCZY LUDZI - pod takim hasłem przystąpiliśmy do 30. Akcji Sprzątanie Świata Polska 2023. Posprzątaliśmy teren osiedla, a nasi uczniowie kolejny raz udowodnili, jak bardzo zależy im na czystym otoczeniu i ratowaniu planety.

Wizyta policjanta w naszej szkole

Spotkania dzieci z policjantem to bardzo ważny element kształtowania właściwych postaw dbających o bezpieczeństwo. W ramach edukacji w tym kierunku zostało zorganizowane spotkanie uczniów klas I-III z Panem Policjantem. Tematem spotkania było przede wszystkim bezpieczeństwo.

"Dziewiątka" po raz kolejny wita szkołę piknikowo

"Dziewiątka" po raz kolejny wita szkołę piknikowo. Żeby nie doznać szoku powakacyjnego postanowiliśmy płynnie i słonecznie przejść do nauki. Kto chciał, leniwie poleżał na kocyku lub aktywnie i sportowo wszedł w nowy rok szkolny.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023 2024

Zapraszamy do galerii foto z uroczystego rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2023/24.