Projekt "Przedszkola dla wszystkich"

W roku szkolnym 2021/22 nasz oddział przedszkolny dołączył do projektu dofinansowanego z Europejskich Funduszy Strukturalnych "PRZEDSZKOLA DLA WSZYSTKICH".

Dzień Babci i Dziadka

Klasa 1a zaprasza na życzenia wideo z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego pn. "Świąteczna choinka"

Dnia 21 grudnia komisja konkursowa w składzie p. Marzena Suchorska, p. Lidia Szukalska, p. Justyna Dudek zdecydowała, że wszyscy uczestnicy konkursu zdobędą pierwsze miejsca, gdyż wykazali się dużą pomysłowością i niepowtarzalną inwencją twórczą. Dyplomy i drobne upominki zostaną wręczone w styczniu. Gratulujemy uczestnikom i zachęcamy do udziału w następnych konkursach plastycznych.

ŚWIATOWY DZIEŃ WALKI Z AIDS

1 grudnia obchodzimy Światowy Dzień Walki z AIDS. Święto obchodzone jest corocznie z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) od 1988 roku. Symbolem poświęcenia i zaangażowania w walkę z AIDS, ale również symbolem solidarności z osobami zakażonymi jest czerwona kokardka.

The Elephant Man video

Zapraszamy do obejrzenia filmu o wzajemnym szacunku i akceptacji. Zdolności aktorskie i językowe prezentują uczniowie naszej szkoły. The Elephant Man

Światowy Dzień Walki z AIDS

1 grudnia obchodzony jest Światowy Dzień Walki z AIDS i HIV. Z tej okazji uczniowie klas 4-7 brali udział w konkursie plastycznym. Celem akcji było uwrażliwienie na problem, oraz solidaryzowanie się z ludźmi dotkniętymi tą chorobą. Symbolem tego dnia jest czerwona kokarda.