POZNAJEMY ZAWODY- TANCERKA

Na dzisiejszych porannych zajęciach w związku z wdrażanym Programem Preorientacji Zawodowej Biedroneczki przeniosły się w krainę orientu, magii oraz tańca i poznały kolejny zawód- tancerka. Zajęcia te były wyjątkowo ciekawe gdyż poprowadziła je mama jednego z przedszkolaków- mama Dominika. Zajęcia miały przede wszystkim na celu zapoznanie dzieci: ze specyfiką tego tanecznego zawodu, wyglądem tancerki orientalnej, a także przyborami potrzebnymi do uatrakcyjnienia występów tanecznych.

Dzieci obejrzały program artystyczny przygotowany przez mamę Dominika i jak się domyślacie były ZACHWYCONE!!! Następnie Pani Marlena opowiedziała dzieciom kilka ciekawostek oraz szczyptę historii na temat wykonywanych przez nią tańców oraz pokazała przyniesione przez siebie chusty oraz wachlarze, z którymi wykonała przecudowny taniec. Dziewczynki z zachwytem przymierzały i próbowały tańczyć przepasane chustami.

Na zakończenie podziękowaliśmy mamie Dominikami kwiatkami oraz wykonaliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Zajęcia te…..NAPEWNO na długo zostaną w naszej tanecznej pamięci.

BAAAAAARDZO DZIĘKUJEMY MAMIE DOMINIKA ZA TEN TANECZNY, MIŁY I WYJĄTKOWY DZIEŃ!!

M. Suchorska, A. Świtlicka

Comments are closed.