Rada Rodziców

KONKURS DLA UCZNIÓW NA NOWE LOGO SZKOŁY!!!

na Zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda – GŁOŚNIK BT

 

Rada Rodziców przy ZS w Kołobrzegu informuje, że ze względu na małą ilość złożonych projektów termin zakoczenia konkursu na nowe logo naszej szkoły zostaje wydłużony do 03 stycznia 2017r.
Złożone dotychczas prace dalej biorą udział w konkursie.
Serdecznie namawiamy do udziału – nagroda główna czeka na zwycięzcę

W dniu 28 września 2016 roku rozpoczęła działalność Rada Rodziców w nowym składzie.
W związku z tym, chcielibyśmy przybliżyć Państwu jej ubiegłoroczne działania oraz zaangażowanie środków pochodzących z Waszych wpłat.

W poprzednim roku szkolnym RR:
– zakupiła dużego grila, który jest wykorzystywany podczas festynów organizowanych na terenie szkoły,
– dofinansowała wycieczkę dzieci do Hanza Parku,
– dofinansowała zakup książek, dyplomów i nagród w konkursach,
– współorganizowała festyn z okazji Dnia Ziemniaka i finansowała tzw. dmuchańce,
– finansowała prelekcje (dotyczące obozu w Oświęcimiu),
– z okazji Dnia Nauczyciela zakupiła tort dla grona pedagogicznego.
Przede wszystkim RR chciałaby czynnie uczestniczyć we wszelkiego rodzaju przedsięwzięciach odbywających się na terenie szkoły, w które zaangażowane będą nasze dzieci – uczniowie tej szkoły, nauczyciele i my – rodzice.

Szanowni Rodzice, chcielibyśmy Was prosić o pomoc i wsparcie w tych przedsięwzięciach, zaangażowanie – nie tylko finansowe, ale także materialne poprzez pozyskanie lub ufundowanie np. materiałów reklamowych, gadżetów i in., które moglibyśmy przeznaczyć na atrakcyjne nagrody w konkursach. Może chcielibyście podzielić się z nami swoimi pomysłami na uatrakcyjnienie czasu spędzanego w szkole przez nasze pociechy, które wspólnie zrealizujemy. Czekamy na Wasze propozycje.

Ponadto, mamy dla Państwa ofertę zachęcającą do regulowania należności z tytułu składek na RR. W przypadku, gdy wszyscy uczniowie w klasie dokonają ich wpłaty do dnia 18 listopada 2016r. – RR zobowiązuje się do ufundowania nagrody dla dzieci poprzez zwrot 10% wartości wpłaconych składek, w terminie do końca maja przyszłego roku. Dzieci będą mogły przeznaczyć je według swojego pomysłu, np. zakup lodów na Dzień Dziecka.

 

Comments are closed.