Szkoła odkrywców talentów

Koordynator – Joanna Barszczewska-Pawlicka

konsultacje dla rodziców: środa 15:15 – 16:00 (sala 209)

Sukcesy naszych uczniów

 

Rok szkolny 2016/17

Joanna Bonczkowska – wyróżnienie w Wojewódzkim Turnieju Recytatorskim „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne”; Kołobrzeg 2017

Oliwier Pejka – IV miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu „W zdrowym ciele zdrowy duch”; Kołobrzeg 2017

Karolina Zienkiewicz – I miejsca w Mini Mistrzostwa Pomorza w Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Reska; Resko 2017

Dagna Nienałtowska – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Barwy przyrody – kwiaty polne i leśne”; Kołobrzeg 2017

Wiktoria Sazońska – laureatka konkursu plastycznego „Przygody Pippi” oraz innych książek Astrid Lindgren”; Kołobrzeg 2017

Jakub Gałązka – wyróżnienie w konkursie literackim „Przygody Pippi” oraz innych książek Astrid Lindgren”; Kołobrzeg 2017

Rajana Knasiak – wyróżnienie w konkursie literackim „Przygody Pippi” oraz innych książek Astrid Lindgren”; Kołobrzeg 2017

Wiktoria Sazońska – II miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Morzu „Morze, Nasze Morze”; Kołobrzeg 2017

Julia Malinowska – II miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Morzu „Morze, Nasze Morze”; Kołobrzeg 2017

Maria Świątkowska – II miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Morzu „Morze, Nasze Morze”; Kołobrzeg 2017

Gabriela Mioduszewska – wyróżnienie – Wojewódzki Turniej Recytatorski Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne – Eliminacje miejskie; Kołobrzeg 2017

Alicja Gałązka – VI miejsce w konkursie międzyszkolnym z ochrony środowiska oraz problematyki azbestu; Kołobrzeg 2017

Jaśmina Stypuła – I miejsce w konkursie międzyszkolnym z ochrony środowiska oraz problematyki azbestu; Kołobrzeg 2017

Karolina Zienkiewicz – I miejsce w konkurencji walki z cieniem dziewczyn 7 lat w Karate Kyokushin – Mielno grudzień 2016

Rok szkolny 2015/16

Maria Świątkowska – II miejsce w VII Regionalnym Konkursie Piosenki Marynistycznej – Kołobrzeg 2016

Maria Świątkowska – I miejsce w konkursie plastycznym „Wspomnienia z Syberii – Projekt Sybiracka Stacja Pamięci

Julia Malinowska – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Wspomnienia z Syberii – Projekt Sybiracka Stacja Pamięci

Wiktoria Sazońska – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Wspomnienia z Syberii – Projekt Sybiracka Stacja Pamięci

Karolina Zienkiewicz -I miejsce – Międzynarodowe Mistrzostwa Pomorza Open Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Reska

Maciej Chałabiś, Jakub Perdelwitz, Wiktor Krzczanowicz – II miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Morzu „Morze, Nasze Morze” w Kołobrzegu

Karolina Zienkiewicz – III miejsce w konkurencji kumite – walka z cieniem dziewczęta 7 lat – II Międzynarodowy Puchar Pomorza Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin

Wiktoria Sazońska – laureatka w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Woda w moim mieście”

Maria Świątkowska – laureatka w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Woda w moim mieście”

Marcin Ulatowski – laureat w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Woda w moim mieście”

Oliwia Krawczyk -laureatka w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Woda w moim mieście”

Rajana Knasiak – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Woda w moim mieście”

Karolina Zienkiewicz – III miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w Złocieńcu – kat. Kumite dziewczęta 7 lat

Martyna Górniak – Laureatka konkursu plastycznego „Kołobrzeskie karty memory” w kategorii KOTWICA

Oliwia Żukowska – I miejsce w IV Regionalnym Konkursie Piosenki Angielskiej „I can Sing” – Kołobrzeg, 8 kwietnia 2016

Alicja Gałązka – III miejsce w konkursie międzyszkolnym z problematyki azbestu – Kołobrzeg; marzec 2016

Karolina Zienkiewicz – I miejsce w konkurencji walka z cieniem dziewczęta do 6 lat – KARATE KYOKUSHIN – Mielno 19 grudnia 2015

Anna Nadziejko – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania – kategoria – szkoła podstawowa – Kołobrzeg 9 .12.2015

Szymon Rzeszotarski – laureat Pucharu Europy w Kickboksingu w Tarczynie – Mazovia Cup International

Rok szkolny 2014/15

Aleksandra Grotnik – II miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w Akrobatyce sportowej w kat. młodzik do lat 13; kon 2-ki dziewcząt

Jakub Gałązka – wyróżnienie w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Europa naszym wspólnym domem” w Koszalinie

Oliwia Żukowska – I miejsce w VI Regionalnym Konkursie Piosenki Marynistycznej w Kołobrzegu

Maria Świątkowska – II miejsce w VI Regionalnym Konkursie Piosenki Marynistycznej w Kołobrzegu

Michalina Górnik – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Morze, nasze morze”,

Hanna Kaczorowska – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Morze, nasze morze”,

Maciej Zienkiewicz –  I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Morze, nasze morze”,

Sebastian Niemira – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Krasnoludki są wśród nas”

Paweł Gremblewski – II miejsce w biegu na 100m w Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych w Białogardzie

Paula Hen – III miejsce w biegu na 100m w Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych w Białogardzie

Maciej Zienkiewicz – laureat VI Powiatowego Maratonu Artystycznego OPP Kołobrzeg

Zuzanna Tomala – laureat VI Powiatowego Maratonu Artystycznego OPP Kołobrzeg

Michalina Górniak – IV miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu

Hanna Kaczorowska – IV miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu

Maciej Zienkiewicz – IV miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu

Szkoła Podstawowa nr 9 – V miejsce w V Powiatowym Konkursie Historyczno – Sportowym „Baw się historią. Kołobrzeg – moje miasto”.

Szymon Rzeszotarski –I  miejsce w Kick- Boxingu w turnieju Polish Fighter Cup w Szczecinie

Mateusz Orzechowski – II miejsce w rzucie oszczepem – Otwarte Mistrzostwa Województwa MKS i UKS w  LA

Maksymilian Zaremba – II miejsce w pchnięciu kulą i III miejsce w rzucie dyskiem – Otwarte Mistrzostwa Województwa MKS i UKS w  LA

Anna Nadziejko – 5 miejsce w wyścigu na dystansie 50m grzbietem; 6 miejsce w wyścigu na dystansie 50m klasykiem – VII Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu 2015

Anna Nadziejko – wyróżnienie I st. – VI Powiatowy Maraton Artystyczny OPP – Konkurs Piosenki

Jacek Młynarczyk – uzyskał 12 punktów w Konkursie Matematycznym zorganizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty przeprowadzonym przez Wojewódzką Komisję Konkursową i zdobył tytuł finalisty

Jacek Młynarczyk – wyróżnienie w Pierwszym Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Matematyczny” Poznań

Ewelina Syldatk – laureatka wojewódzkiego konkursu chemicznego

Oliwia Żukowska – wyróżnienie w X Konkursie Poetyckim w Kołobrzegu – „Stasiowe piórko”

Zuzanna Markwart i Weronika Ławniczak – II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Kołobrzegu w Tenisie Stołowym

Miłosz Nowakowski i Mateusz Orzechowski – II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Kołobrzegu w Tenisie Stołowym

Joanna Rogocka – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt „Palisz? Ryzykujesz!” w kategorii szkół gimnazjalnych

Julia Rowińska, Wiktoria Woźniak, Monika Bacher, Anastazja Lewandowska, Anna Nadziejko – I miejsce na Festiwalu Piosenki o Zdrowiu 2014 w Kołobrzegu w kategorii zespołów wokalnych szkół podstawowych

Żuliana Aleksandrov – III miejsce w konkursie plastycznym „Ja w sieci – moja aktywność w wirtualnym świecie” – Regionalny Szpital w Kołobrzegu

I miejsce klasy VI w konkursie  plastycznym – Targi Ekologiczne 2014 w Kołobrzegu – opiekunowie M. Kałużna, A. Obuchowicz

I miejsce za przedstawienie „SOS dla Ziemi” – Targi Ekologiczne 2014 w Kołobrzegu – opiekun N. Pylat

Ewelina Syldatk- złoty medal (drużynowo) podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Łucznictwie w Głuchołazach

Mateusz Orzechowski – I miejsce – rzut oszczepem – Memoriał Michała Barty

Rok szkolny 2013/14

Michalina Górniak, Jagoda Heinrich, Zuzanna Tomala, Damian Wychodnik – Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Coś z nakrętek”

Gremblewski Paweł – I miejsce – skok w dal – Gimnazjada – powiat

Błaszkiewicz Bartosz – II miejsce – rzut oszczepem – Gimnazjada – powiat

Kolańczyk Filip – III miejsce – pchnięcie kulą – Gimnazjada – powiat

Tomczyk Przemysław – III miejsce – bieg na 1000m – Gimnazjada – powiat

Antonyk Paweł, Mróz Łukasz – III miejsce w powiatowych zawodach w tenisie stołowym

Kozakiewicz Julia – II miejsce, konkurs plastyczny w SP nr 5 „Anioł w bieli”

Grotnik Aleksandra – nagroda specjalna – konkurs plastyczny w SP nr 5 „Anioł w bieli”

Żukowska Oliwia – wyróżnienie – IX Ogólnopolski Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej – Trzebiatowska Cecyliana 2013

Żukowska Oliwia, Bacher Monika – wyróżnienie w VII Turnieju Recytatorskim Twórczości Regionalnej w Koszalinie

Zespół teatralny „Promyk” – wyróżnienie w IX Regionalnym Przeglądzie Jasełek „Idą kolędnicy”

Mazińska Wiktoria – II miejsce w konkursie plastycznym – „Co wiesz o zdrowiu psychicznym”

Rogocka Joanna – wyróżnienie – V edycja konkursu fotograficznego – „Kołobrzeg pełen ciepła”

Lata wcześniejsze

Konkursy przedmiotowe:

Konrad Gądek – dwukrotny finalista wojewódzkiego konkursu chemicznego

Jakub Kubiak – finalista wojewódzkiego konkursu chemicznego

Marcin Karczewski – finalista wojewódzkiego konkursu chemicznego

Mateusz Kapelan – laureat wojewódzkiego konkursu biologicznego

Szkoła Podstawowa nr 9 – II miejsce – XII Powiatowy Ortograficzny Turniej Szkół Podstawowych dla klas IV – VI

Matylda Kornak – Mistrzyni Ortografii Klas V –  XII Powiatowy Ortograficzny Turniej Szkół Podstawowych dla klas IV – VI

Konkurs plastyczny:

Dominika Uznańska I miejsce – Powiatowy Konkurs Plastyczny „Okładka mojej ulubionej książki”

Dominika Uznańska I miejsce – IV Powiatowy Maraton Artystyczny organizowany przez OPP Kołobrzeg

Jagoda Heinrich – II miejsce – Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Kołobrzeg – Miasto Ekologiczne”

Konkurs taneczny:

Anna Nadziejko, Wiktoria Mikulska, Aleksandra Grotnik – I miejsce w kategorii taniec nowoczesny – IV Powiatowy Maraton Artystyczny organizowany przez OPP Kołobrzeg

Sport:

Jakub Lebowski, Paweł Antonyk – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w Tenisie Stołowym SP

Angelika Ladzińska, Marlena Jaranowska – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w Tenisie Stołowym Gimnazjum

Michał Sobczyk, Adam Tofil – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w Tenisie Stołowym Gimnazjum

Szkoła Podstawowa nr 9III miejsce w Mistrzostwach Kołobrzegu w Mini Piłce Siatkowej

Adam Tofil – najwyższy wynik indywidualny – w Międzyszkolnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Indywidualne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego Szkół Gimnazjalnych w Białogardzie maj 2013
Kinga Rosłon – rzut oszczepem – I miejsce
Paweł Gremblewski – skok w dal – I miejsce
Paula Hen– 300m – II miejsce
Paweł Gremblewski – 100m.– II miejsce
Bartosz Błaszkiewicz – rzut oszczepem – II miejsce
Bartosz Błaszkiewicz – skok wzwyż – II miejsce
Przemysław Tomczyk – skok wzwyż – III miejsce
Filip Kolańczyk – rzut dyskiem – III miejsce.

Comments are closed.