Warsztaty profilaktyczne DIALOG

W dniach 13 i 18 października odbyły się w naszej szkole warsztaty profilaktyczne dla uczniów wszystkich klas prowadzone przez p. Joannę Dunajewską z firmy "Dialog" Kraków. W klasach 1-3 zajęcia dot. tematu: "Agresja słowna, wulgaryzmy - nie tylko pięścią stosujesz przemoc".

Konkursy, prelekcje, warsztaty

Tegoroczny Tydzień Promocji Zdrowego Stylu Życia odbywał się w dniach 18 - 22 października. Każdego dnia miały miejsce różne aktywności: konkursy, prelekcje, warsztaty, przygotowywanie przez dzieci zdrowych potraw. W PONIEDZIAŁEK odbyła się wystawa figurek owocowo-warzywnych przygotowanych przez dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz przez uczniów klas 1-3 i starszych. Dzieci wykonały pomysłowe zwierzaki i ludziki, które były podziwiane przez oglądających.

Figurki owocowo - warzywne

We wtorek 19 października w ramach Tygodnia Promocji Zdrowego Stylu Życia, uczniowie z klas 1-3 oraz zerówki i przedszkola, wzięli udział w konkursie plastycznym na figurkę wykonaną ze zdrowych i smacznych warzyw i owoców. Dzieci wykonały różnorodne zwierzaki, ludziki, które umieszczone na wystawce ozdabiały szkolny korytarz, zachęcając wszystkich do oglądania i podziwiania pomysłów.