SZKOŁA W PODCZELU


Aktualny plan lekcji 2016/2017 (ważny od 7 listopada)


Terminarz konkursów przedmiotowych 2016/2017


KONKURS DLA UCZNIÓW

NA NOWE LOGO SZKOŁY!!!

na Zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda – GŁOŚNIK BT

Rada Rodziców przy ZS w Kołobrzegu informuje, że ze względu na małą ilość złożonych projektów termin zakończenia konkursu na nowe logo naszej szkoły zostaje wydłużony do 03 stycznia 2017r.

Złożone dotychczas prace dalej biorą udział w konkursie.

Serdecznie namawiamy do udziału – nagroda główna czeka na zwycięzcę


 Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia PZUOWUOWU-zmiany


W N I O S E K o przyznanie dofinansowania zakupu podręczników szkolnych i materiałów edukacyjnych w roku szkolnym 2016/2017 


Wykaz podręczników na rok szkolny 2016/2017


Wyprawka i podręczniki na rok 2016/2017 – grupa 5-6 latków


Konsultacje Powiatowe ZZPN 2016


Szanowni Państwo, informujemy, że w dni wolne od zajęć dydaktycznych zapewniamy dzieciom całodzienną opiekę nauczyciela w szkolnej świetlicy. Oddział „0” i przedszkole pracują w tych dniach bez zmian.


Szanowni Państwo zgodnie z § 16 pkt.7 Statutu Zespołu Szkół przypominamy, że dziecko do czasu ukończenia 7-go roku życia musi odebrać osoba dorosła wskazana pisemnie przez rodzica.


 INFORMACJA DLA RODZICÓW – dotycząca dofinansowania do posiłków  w kołobrzeskich przedszkolach i szkołach.


Uwaga!

Zbiórka makulatury w każdą środę

od 8 00 do 14 30 – sala 218 lub świetlica.

Paczki z makulaturą powinny być podpisane, dobrze związane i przygotowane do dalszego transportu.

E. Płaczek S. Marcinkowska

 

GÓRA GROSZA

Już 17 raz Zespół Szkół włączył się do akcji wspierającej dzieci w Domach Dziecka organizowanej przez Towarzystwo „Nasz Dom”. Uczniowie nie pozostali obojętni na losy innych. W tym roku udało nam się zebrać 383,78 zł.

więcej

DZIEŃ BIAŁY

Z uśmiechem na twarzy informujemy, że I miejsce w zabawie „Kolorowy dzień”- biały, który odbył się 12 stycznia, zajęły klasy: I „a”       2 „a” oraz klasa VI „a”.

W nagrodę dzieci mogły sobie wybrać jeden dzień, w którym nie będą miały zadanej żadnej pracy domowej lub nie będą odpytywane.

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej zabawie z kolorami, która odbędzie się 2 lutego, a będzie to kolor żółty.

przedszkole

zerówka

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO PT. ” ŚWIĄTECZNA CHOINKA”

Dnia 11 stycznia 2017 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. ” Świąteczna choinka”. Komisja w składzie p. Dorota Szostak i p. Marzena Suchorska wytypowała zwycięzców. Wszystkie choinki były wykonane bardzo starannie i pomysłowo. Najbardziej docenione zostały te, które wykonane zostały samodzielnie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom pomysłowości i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

więcej

 

BIEDRONECZKI DOKARMIAJĄ PTAKI

Dnia 10 stycznia na zajęciach Biedroneczki poznały nazwy i wygląd wybranych ptaków oraz rozmawiały o konieczności dokarmiania ptaków zimą. Następnie wybraliśmy się na poszukiwania karmnika dla ptaków na naszym osiedlu, aby sypnąć ziarenkami dla naszych małych skrzydlatych przyjaciół. Wszystkich gorąco zachęcamy do takiego działania.

więcej

 

OKRES ŚWIĄTECZNY

Jasełka u Biedroneczek

film z jasełek u Biedroneczek

Wigilia u Skrzatów

Wigilie klasowe:

Galeria zdjęć