SZKOŁA W PODCZELU

Plan lekcji ważny od poniedziałku 4 kwietnia 2016

Ogłoszenie

Dyrektor Zespołu Szkół w Kołobrzegu, ul Lwowska 7, ogłasza konkurs ofert na wydzierżawienie od 01.09.2016r. stołówki szkolnej na prowadzenie żywienia na okres do 3 lat z wyłączeniem miesięcy lipiec i sierpień.

więcej


Konsultacje Powiatowe ZZPN 2016


 

DYŻUR W OKRESIE WAKACJI PEŁNIĆ BĘDZIE

W MIESIĄCU LIPCU  –  PRZEDSZKOLE NR 7 PRZY UL. BOGUSŁAWA X

W MIESIĄCU SIERPNIU –  PRZEDSZKOLE NR 8 PRZY UL. BOCIANIEJ

 ZAINTERESOWANYCH RODZICÓW  PROSZĘ O SKŁADANIE WNIOSKÓW DO WYCHOWAWCÓW GRUP W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE

OD 15.04.2016R. DO 15.05.2016r.

PO WSKAZANYM TERMINIE WNIOSKI NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE. SĄ ONE DO POBRANIA U WYCHOWAWCÓW GRUP LUB NA STRONIE INTERNETOWEJ PRZEDSZKOLA.  INFORMUJEMY, ŻE MAMY DO DYSPOZYCJI TYLKO 25 MIEJSC WIĘC WNIOSKI BĘDĄ PRZYJMOWANE TYLKO NA JEDEN MIESIĄC WSKAZANY WE WNIOSKU !

W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI KWALIFIKOWANE BĘDĄ DZIECI KTÓRYCH RODZICE NIE MAJĄ TRUDNOŚCI Z TERMINOWYM UISZCZANIEM OPŁAT ZA PRZEDSZKOLE I NIE ZALEGALI Z NIMI                  W CIĄGU ROKU ORAZ KTÓRZY W LATACH POPRZEDNICH DEKLARUJĄC POBYT DZIECI RZECZYWIŚCIE Z NIEGO KORZYSTALI.

formularz zgłoszeniowy


Nabór uczniów do klas pierwszych gimnazjum na rok szkolny 2016/2017


Szanowni Państwo, informujemy, że w dni wolne od zajęć dydaktycznych zapewniamy dzieciom całodzienną opiekę nauczyciela w szkolnej świetlicy. Oddział „0” i przedszkole pracują w tych dniach bez zmian.

 Kalendarz dni wolnych w roku szkolnym 2015/2016

Szanowni Państwo zgodnie z § 16 pkt.7 Statutu Zespołu Szkół przypominamy, że dziecko do czasu ukończenia 7-go roku życia musi odebrać osoba dorosła wskazana pisemnie przez rodzica.

 Wykaz podręczników na rok szkolny 2015/2016
Wykaz podręczników na rok szkolny 2015/2016 do klasy III SP
Podręczniki dla grup przedszkolnych na rok szkolny 2015/2016

 INFORMACJA DLA RODZICÓW – dotycząca dofinansowania do posiłków  w kołobrzeskich przedszkolach i szkołach.

Konstytucja 3 Maja

29 kwietnia w naszej szkole odbył się apel z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klasy IVa z pomocą wychowawcy i p. Agaty Obuchowicz, przygotowali przedstawienie nawiązujące do okoliczności towarzyszących temu wydarzeniu.

więcej

MARTYNA GÓRNIAK LAUREATKĄ KONKURSU PLASTYCZNEGO

W marcu dzieci Szkoły Podstawowej nr 9 uczestniczyły w konkursie plastycznym  „Kołobrzeskie karty memory” w kategorii KOTWICA. Konkurs został zorganizowany przez Wydawnictwo „Kamera” oraz Urząd Miasta Kołobrzeg. Jego celem było promowanie walorów Kołobrzegu oraz wyłonienie prac służących opracowaniu projektu kart do gry „memory”.

 

więcej

XX FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

W dniach 22 i 23 kwietnia 2016r. w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbył się XX Festiwal Piosenki Przedszkolnej.  W konkursie wzięło udział 53 przedszkolaków z 20 publicznych i niepublicznych placówek z Kołobrzegu i okolic. Nasze Przedszkole było reprezentowane przez 3 dziewczynki : Asię Bonczkowską, Honoratkę Kszczanowicz i Lenę Jaworską, które podczas koncertu pięknie zaśpiewały i zinterpretowały swoje utwory. Nasz przedszkolaki zdobyły wyróżnienia oraz otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody.

więcej