SZKOŁA W PODCZELU

Plan lekcji ważny od poniedziałku 4 kwietnia 2016

Ogłoszenie

Dyrektor Zespołu Szkół w Kołobrzegu, ul Lwowska 7, ogłasza konkurs ofert na wydzierżawienie od 01.09.2016r. stołówki szkolnej na prowadzenie żywienia na okres do 3 lat z wyłączeniem miesięcy lipiec i sierpień.

więcej


Konsultacje Powiatowe ZZPN 2016


 

DYŻUR W OKRESIE WAKACJI PEŁNIĆ BĘDZIE

W MIESIĄCU LIPCU  –  PRZEDSZKOLE NR 7 PRZY UL. BOGUSŁAWA X

W MIESIĄCU SIERPNIU –  PRZEDSZKOLE NR 8 PRZY UL. BOCIANIEJ

 ZAINTERESOWANYCH RODZICÓW  PROSZĘ O SKŁADANIE WNIOSKÓW DO WYCHOWAWCÓW GRUP W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE

OD 15.04.2016R. DO 15.05.2016r.

PO WSKAZANYM TERMINIE WNIOSKI NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE. SĄ ONE DO POBRANIA U WYCHOWAWCÓW GRUP LUB NA STRONIE INTERNETOWEJ PRZEDSZKOLA.  INFORMUJEMY, ŻE MAMY DO DYSPOZYCJI TYLKO 25 MIEJSC WIĘC WNIOSKI BĘDĄ PRZYJMOWANE TYLKO NA JEDEN MIESIĄC WSKAZANY WE WNIOSKU !

W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI KWALIFIKOWANE BĘDĄ DZIECI KTÓRYCH RODZICE NIE MAJĄ TRUDNOŚCI Z TERMINOWYM UISZCZANIEM OPŁAT ZA PRZEDSZKOLE I NIE ZALEGALI Z NIMI                  W CIĄGU ROKU ORAZ KTÓRZY W LATACH POPRZEDNICH DEKLARUJĄC POBYT DZIECI RZECZYWIŚCIE Z NIEGO KORZYSTALI.

formularz zgłoszeniowy


Nabór uczniów do klas pierwszych gimnazjum na rok szkolny 2016/2017


Szanowni Państwo, informujemy, że w dni wolne od zajęć dydaktycznych zapewniamy dzieciom całodzienną opiekę nauczyciela w szkolnej świetlicy. Oddział „0” i przedszkole pracują w tych dniach bez zmian.

 Kalendarz dni wolnych w roku szkolnym 2015/2016

Szanowni Państwo zgodnie z § 16 pkt.7 Statutu Zespołu Szkół przypominamy, że dziecko do czasu ukończenia 7-go roku życia musi odebrać osoba dorosła wskazana pisemnie przez rodzica.

 Wykaz podręczników na rok szkolny 2015/2016
Wykaz podręczników na rok szkolny 2015/2016 do klasy III SP
Podręczniki dla grup przedszkolnych na rok szkolny 2015/2016

 INFORMACJA DLA RODZICÓW – dotycząca dofinansowania do posiłków  w kołobrzeskich przedszkolach i szkołach.

DZIEŃ MAMY I TATY U BIEDRONEK

Dnia 24.05.2016 r. w grupie ,,Biedronki’’ odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.

Dzień Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali  wierszy i piosenek. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi. Na tę okoliczność przygotowały dla rodziców część artystyczną pt.,, Na wiosennej łące’’. Po występie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie zrobione mydełka na warsztatach mydlarskich. Po zakończeniu oficjalnej części wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

więcej

BAŚNIE MITY LEGENDY KONKURS MIĘDZYKLASOWY

Z okazji Dnia Bibliotekarza w dniu 20 maja dzieci z klas III- VI Szkoły Podstawowej nr 9 uczestniczyły w konkursie. Młodsze klasy wykazały sia znajomością baśni Andersena, braci Grimm, klasa piąta mitów greckich, a klasa szósta legend związanych z powstawaniem państwa polskiego.

Były krzyżówki, kalambury, pytania i rekwizyty związane z omawianym utworem. Najlepsza okazała się klasa czwarta, która zebrała maksymalną ilość punktów.

więcej

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA – SPOTKANIE AUTORSKIE Z DOMINKIEM SZMAJĄ

W ramach obchodów tygodnia bibliotek młodzież klasy pierwszej gimnazjum  wzięła udział w spotkaniu z p. Dominikiem Szmają.

Rower góral i na Ural – to relacja z rowerowej wyprawy na Ural Polarny podróżnika.  Uczestnik wyprawy w bardzo interesujący sposób opowiadał  jak poznawał tundrę jamalską i jej rdzennych mieszkańców. Barwnie opisywał swoje zmagania z surową naturą, szczegółami logistyki organizowania wycieczki oraz kulisami kręcenia filmu z wyprawy. Całą relację podróżnika urozmaicił bogaty materiał fotograficzny i filmik z wyprawy. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem słuchali podróżnika oraz wyrazili chęć uczestnictwa w podobnych spotkaniach.

więcej

II OGÓLNOPOLSKI BIEG PRZEDSZKOLAKÓW- SPRINTEM DO MARATONU

Dnia 20.05.2016 r. przedszkolaki z naszych oddziałów przedszkolnych przystąpiły do II Ogólnopolskiego biegu przedszkolaków ,,Sprintem do maratonu’’. Celem projektu było popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Organizatorem imprezy biegowej był miesięcznik ,,Bliżej przedszkola’’, który zachęcał przedszkola do dołączenia się do maratonu. I dlatego nasze oddziały nie pozostały bierne w tej kwestii.20

więcej

MAM TALENT W PRZEDSZKOLU

Dnia 19 maja w naszym przedszkolu odbył się konkurs „Mam Talent”, który polegał na pokazie umiejętności wokalnych, recytatorskich oraz tanecznych w wykonaniu dzieci. Udział w konkursie wzięły dzieci z grupy „Biedroneczki” oraz „Skrzaty”. Nie zabrakło takich dziecięcych hitów jak „Ogórek wąsaty”, „Popatrzcie na jamniczka”, wierszy „Na straganie” czy „Lokomotywa”, a także układów tanecznych do „Jeziora Łabędzi”. Dzieci swoje występy wykonały znakomicie. Decyzją Jury, wszystkie dzieci zajęły I miejsca i otrzymały w nagrodę dyplomy oraz drobny upominek.

więcej