Articles from Wrzesień 2020AKCJA SADZIMY

Klasy I,II,III wzięły udział ogólnopolskiej akcji  # sadziMY 2020 zainaugurowanej w całej Polsce przez prezydenta RP Andrzeja Dudę .

Dzięki życzliwości  Nadleśnictwa Gościno otrzymaliśmy  sadzonki drzewek, które dzieci ze strażnikiem leśnym zasadziły na terenie naszej szkoły.
Uczniowie w trakcie prelekcji dowiedzieli się również o  przyrodzie leśnej, o zwierzętach, ptakach  oraz jak zachowywać się w lesie podczas  spacerów.
Dzieci otrzymały od strażnika  wiele  ciekawych upominków związanych z lasem.Grupa SCRUM PINK

więcej

 

ŻEGNAMY LATO, WITAMY JESIEŃ!

22 września dzieci ze świetlicy szkolnej w słoneczny ciepły dzień radośnie pożegnały lato. W ramach tego dnia wykonały prace plastyczne przedstawiające symbole jesieni. Praca na świeżym powietrzu sprawiła dzieciom wiele radości, mogły się także nacieszyć widokiem piękna otaczającej nas przyrody. Wszyscy bardzo uważnie obserwowali zmiany w przyrodzie, zachwyt wywołały przepiękne liście, które w promieniach słońca mieniły się złotem, brązem i czerwienią.

więcej

 

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

więcej

 

SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA

więcej

„DBAMY O NASZE ZDROWIE” ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE.

Dnia 18 września, w świetlicy szkolnej, odbyły się zajęcia pod hasłem
„Dbamy o nasze zdrowie”. Podczas zajęć, pielęgniarka p.Bogumiła Antonyk  edukowała dzieci, szczegółowo omawiając zasady bezpieczeństwa i higieny w czasie trwania pandemii Covid-19. Główne zasady postępowania w tym czasie, zostały umieszczone na tablicy, w świetlicy szkolnej.

Po zdobyciu wiedzy i głośnym odczytaniu przez dzieci zasad,  przeprowadzony został konkurs plastyczny pt.:”Bakterie i wirusy”. Następnie odbyła się wystawa wykonanych przez dzieci prac.

więcej

 

PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW