KLASA II A POZNAJE ZAWÓD ARCHITEKTA

17 października 2019 r. klasę II a odwiedziła pani Agnieszka, która jest architektem. Mama Maliny pokazała dzieciom projekty domów, projekty aranżacji wnętrz, które sama wykonuje. Przyniosła dawne narzędzia pracy architekta oraz współczesne, czyli komputer z zaintalowanym oprogramowaniem. Mówiła o warunkach swojej pracy. Dzieciom bardzo spodobała się możliwość pracy na komputerze z wykorzystaniem Programu CAD Decor.

Na zakończenie każde dziecko mogło zaprojektować własny pokój. Dzieci wyszły z zajęć zachwycone. Przynajmniej połowa z nich zadeklarowała, że chce zostać architektem.

więcej

 

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „JESIEŃ OCZAMI DZIECKA”

Dnia 17 października został rozstrzygnięty konkurs plastyczny ,,Jesień oczami dziecka’’. Organizatorkami konkursu były wychowawczynie grupy ,,Biedroneczki’’ pani Anita i Marzena. Konkurs skierowany był do przedszkolaków z obu grup. Jury w składzie pani Dorota Szostak oraz pani Dorota Konert wyłoniły zwycięzców. Gratulujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie. Już niedługo następny konkurs. Mamy nadzieję, że weźmie w nim udział więcej przedszkolaków.

więcej