„ŁOSOŚ I SPÓŁKA”

W środę 16 października dzieci z grupy „ Skrzaty” gościły w swojej sali przedstawicieli  projektu edukacyjnego ,,Łosoś i spółka”, mającego na celu kształtowanie zachowań prośrodowiskowych społeczności lokalnej województwa zachodniopomorskiego .Do projektu zostało także zaproszonych kilkoro dzieci 4-letnich z grupy „Biedronek”.

więcej

 

EUROPEJSKI TYDZIEŃ UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH „ODKRYJ SWÓJ TALENT”

W ramach tegorocznego Tygodnia Umiejętności Zawodowych, uczniowie naszej szkoły mogli poznać szkoły zawodowe w naszym mieście.
          Uczniowie kl. VIII uczestniczyli w wycieczce do hotelu „Aquarius” w Kołobrzegu, w celu poznania zawodów oraz pracy poszczególnych osób na różnych stanowiskach: w kuchni, recepcji, spa itd. Następnie młodzież mogła poznać ofertę szkoły branżowej w Zespole Szkół nr 2 im.Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu a także zobaczyć Mobilne Centrum Edukacyjne, które tego dnia zagościło przed budynkiem szkoły branżowej.
         Uczniowie kl. VII w tym czasie uczyli się przygotowywać kanapki i tartinki podczas warsztatów zorganizowanych w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu, a następnie w warsztatach „Savoir vivre w pigułce”.

więcej