DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

11 października 2019 uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Kołobrzegu pod opieką Pani Nadii Pylat i Pana Łukasza Połuboczko przygotowali kolaż artystyczny składający się z przedstawienia,  wierszy i piosenek. Na zakończenie występu młodzi artyści złożyli życzenia swoim nauczycielom.
Pani dyrektor Wioletta Skowyra w krótkim wystąpieniu podziękowała wszystkim pedagogom za trud włożony w wychowanie dzieci i młodzieży. Nagrodziła również wyróżniających się nauczycieli i pracowników oświaty, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy i kwiaty. Nagrodę Prezydenta Miasta Kołobrzeg za szczególne osiągnięcia otrzymała Pani Ewa Bura.

galeria

BAWIMY SIĘ PRZY PIOSENCE „POSZŁO DZIEWCZE PO ZIELE”

W piątek 11 października Skrzaty wykonały kolejne zadanie  z projektu „ Piękna nasza Polska cała”. Dzieci bawiły się przy piosence ludowej „ Poszło dziewcze  po ziele””. Jest to taneczna zabawa przekazywana z pokolenia na pokolenie, znana pod nazwą „Grozik” Sprawiło to milusińskim wielką radość i wprowadziło wszystkich w dobry nastrój. Z pewnością jeszcze nie raz do tej zabawy powrócimy.

więcej