NOŚ ODBLASKI- BĄDŹ WIDOCZNY WIZYTA POLICJI W PRZEDSZKOLU

Dnia 19 września przedszkolaki a w tym również nasze Biedroneczki uczyły się bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Towarzyszyła im funkcjonariuszka ruchu drogowego. Przed „zadaniem praktycznym”  policjantki odwiedziły najmłodszych w przedszkolu, gdzie przypomniały o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Następnie Biedroneczki ze swoimi paniami wyszły na ulice, by w praktyce uczyć się zasad bezpiecznego poruszania się po drodze.

więcej

 

POLICJA UCZY ZASAD BEZPIECZEŃSTWA

Dziś tj. 19.09.18r.w naszym przedszkolu gościliśmy funkcjonariuszy Policji. Dzieci z radością i wielkim zainteresowaniem powitały niecodziennych gości. Podczas spotkania milusińscy dowiedzieli się jak ważna i odpowiedzialna jest praca policjanta, utrwaliły zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Największym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia praktyczne przeprowadzone w pobliżu szkoły.  Była to bardzo pouczająca lekcja o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa, która na długo pozostanie dzieciom w pamięci.

więcej

 

BIEDRONECZKI WYKONAŁY ZADANIE 12 Z PROJEKTU „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA”

Dnia 17 września nasze dzielne Biedroneczki wykonały zadanie 12. Wysłały kartkę z serdecznymi pozdrowieniami ze słonecznego Kołobrzegu do autorki projektu pani Ludmiły Fabiszewskiej. Celem tego działania jest wykonanie z nadesłanych pocztówek mapy Polski. Dzisiaj Biedronki miały dużo pracy.

więcej