Articles from Czerwiec 2018UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

zobacz galerię

POŻEGNANIE KLASY TRZECIEJ GIMNAZJUM

 

więcej

 

ZABAWY ANIMACYJNE DLA DZIECI Z KLAS I-III

Przez dwa dni nasi najmłodsi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w niecodziennych zabawach zorganizowanych przez p. Marlenę i towarzyszących jej animatorów. Były zabawy z chustą na plaży, wykopywanie szczątków dinozaura, zabawy pirackie i eksperymenty chemiczne. Dzieci bawiły się wspaniale. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

więcej

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO U „SKRZATÓW”

„Niech żyją wakacje

Niech żyje pole i las….”

W środę 20 czerwca  w naszej grupie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, wycieczek i spacerów, podróży po wszystkich porach roku szybko minęło i nadszedł czas wakacji. Skrzaty pożegnały się wierszem, tańcem i piosenką. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście oraz rodzice. Pani dyrektor wręczyła dzieciom dyplomy i bardzo przez milusińskich  oczekiwane nagrody. Życzymy wszystkim pięknych, radosnych i bezpiecznych wakacji , a absolwentom idącym do kl. I powodzenia i sukcesów w szkole.

więcej

 

APEL PODSUMOWUJĄCY

W poniedziałek 18 czerwca odbył się apel podsumowujący akcje i konkursy, które odbyły się w szkole w II semestrze.
Laureaci konkursów otrzymali nagrody i dyplomy. Podziękowano również uczniom, którzy aktywnie uczestniczyli w różnych akcjach wolontariatu.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

więcej

 

BEZPIECZNE WAKACJE

W związku ze zbliżającymi się wakacjami oraz z ostatnimi wydarzeniami, które miały miejsce na terenie Trzebiatowa, we wszystkich klasach przeprowadzane są lekcje profilaktyczne, mające przestrzec młodych ludzi przed różnymi niebezpieczeństwami.
Wakacje sprzyjają wyjazdom, spotkaniom, zwieraniu nowych znajomości. Pogadanki mają za zadanie przestrzec dzieci i młodzież przed zagrożeniami i nieprzemyślanymi zachowaniami w tym czasie.
Omówiona została także sytuacja zatrucia dopalaczami rozprowadzanymi w Trzebiatowie, w wyniku czego kilkanaście osób trafiło w stanie ciężkim do szpitali m.in. w Kołobrzegu.
Zajęcia prowadzone są przez pedagogów i psychologa szkolnego.

więcej