MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ RODZINY

Dnia 10 maja w Szkole Podstawowej nr 9 odbyła się uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny. Wzięły w nim udział dzieci z oddziału przedszkolnego, zerówki oraz klas I-VI. Dzieci wspaniale zaprezentowały wierszyki i piosenki swoim bliskim. Były wspólne tańce, zabawy oraz słodki poczęstunek.

Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i wspólna zabawę, dzieciom za trud włożony w przygotowanie się do przedstawienia oraz pani Nadii za oprawę muzyczną.

więcej

 

SPARTAKIADA PRZEDSZKOLNA W SP NR 6

„Zawsze wygrywa ten, kto dobrze bawi się…”- 10 maja każdy z nas był wygranym, ponieważ zabawa była klawa. Tego dnia nasze dzielne i wysportowane przedszkolaki wybrały się z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 6 by wziąć udział w organizowanej przez tę placówkę Walce Gigantów – czyli spartakiadzie przedszkolnej.

Na początku zawodów wszystkie przedszkola, a było ich aż 8! wspólnie zaśpiewały hymn spartakiady „Już zawody zacząć czas”. Następnie nasi mali sportowcy ubrani w pomarańczowe koszulki dzielnie brali udział w każdej z 5 konkurencji. Świetnie poradziły sobie z każdym zadaniem, choć byliśmy najmniej liczną grupą.

więcej