MARYSIA ŚWIĄTKOWSKA PRZECHODZI DO KOLEJNEGO ETAPU

W dniu 13 kwietnia 2018 r. w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbyły się eliminacje miejskie 50 Jubileuszowego Turnieju Recytatorskiego „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne”.

Naszą szkołę reprezentowali:

W kategorii Ptaszęta:

  1. Lenka Wilczyńska kl. I a – wyróżniona

  2. Sandra Rogalska kl. III a – wyróżniona

  3. Marcel Synowiec kl. III b – wyróżniona

W Kategorii Ptaszki:

  1. Marysia Świątkowska kl. IV a, która zdobyła tytuł Laureata oraz przepustkę do etapu powiatowego.

Serdecznie gratulujemy wspaniałych występów na scenie. Marysi życzymy powodzenia w drugim etapie turnieju.

więcej

 

SPOTKANIE AUTORSKIE Z TERESĄ OSTROWSKĄ

13 kwietnia 2018 r. Szkołę Podstawową nr 9 odwiedziła p. Teresa Ostrowska, autorka wierszy i bajek dla dzieci. Jej utwory uczą dzieci szacunku do zwierząt i miłości do ojczystej przyrody. Pisarka przedstawiła naszym dzieciom ostatnio wydane książeczki „Leśne bajeczki babci i dziadka”, „Bajki z zagrody babci i dziadka”, „Zimowe spory maszyn rolniczych”. Była możliwość zakupu i zdobycia autografu. Zapraszamy wszystkie dzieci po nowości do naszej biblioteki!

więcej

 

FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

Dnia 13 kwietnia w Kołobrzegu odbył się XXII Festiwal Piosenki Przedszkolnej. Grupę ,,Biedroneczki’’ reprezentowały dwie dziewczynki: Zuzia oraz Lenka., natomiast grupę ,,Skrzaty’’ Filip i Lenka . Dzieci pięknie zaprezentowały się na scenie i  troje z nich zostało zakwalifikowanych do koncertu galowego dnia 14 kwietnia.  Za swoje występy zostały wysoko ocenione przez Jury: Zuzia I miejsce oraz Lenka II miejsce w swojej kategorii wiekowej ( 4 latka)., natomiast Filip III miejsce ( 5 lat) i Lenka ( 6 lat) wyróżnienie.

więcej