DZIĘKUJEMY WOLONTARIUSZOM !!!

W dniach 9,10,11.02.2018 r. nasi wolontariusze

po raz kolejny wzięli udział w wolontariacie ,,Dziewczynka z zapałkami’’ w sklepie Leclerc.  Dzięki takim akcjom Fundacji udało się pomóc tysiącom dzieci w całej Polsce.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom z naszej szkoły, którzy brali udział w tej akcji. Zapraszamy wszystkich do udziału w wolontariacie już w niedługim czasie .

więcej

 

WIZYTA W SCHRONISKU ,,REKS’’ W KOŁOBRZEGU

Dnia 9.02.2018 r. z wizytą do schroniska ,,Reks’’ w Kołobrzegu wybrała się Pani Dyrektor Wioletta Skowyra oraz opiekun wolontariatu Anita Świtlicka.

Zapraszamy rodziców z SP9 i naszych uczniów do wizyt w schronisku. Każdy spacer jest radością dla psiaka, a każde pogłaskanie kota skutkuje wdzięcznym mruczeniem.

STEFAN I KARAT CZEKAJĄ!!!

więcej

 

ZDROWE ZĘBY- PIĘKNY UŚMIECH

Dnia 9 lutego Biedroneczki uczestniczyły w pierwszych zajęciach programu profilaktycznego ,,Zdrowe zęby mamy, marchewkę zajadamy’’ organizowanego  przez Sanepid w Kołobrzegu.

więcej

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA U SKRZATÓW

W  tym  roku  uroczystość z okazji „Święta Babci  i Dziadka” w grupie „Skrzatów” odbyła się w piątek dn. 09.02. Dzieci przedstawiły swój program artystyczny składający się z tańców, wierszy i piosenek.  Zaproszeni  goście ze wzruszeniem  podziwiali popisy swoich wnucząt ,oklaskując ich gromkimi brawami. Na zakończenie dzieci wręczyły wcześniej przygotowane prezenty i zaprosiły gości na wspólny poczęstunek.

więcej