MIKOŁAJKI

Kolejne mikołajki za nami. Już tradycyjnie spędzamy je każdego roku w Multikinie w Koszalinie. Tym razem obejrzeliśmy filmy „Kumple z dżungli” i „Ligę sprawiedliwości”. Był też czas na drobne zakupy i wspólny obiad. To był miły dzień.

więcej

 

MIKOŁAJKI W ZERÓWCE

W środę 6 grudnia z okazji „Mikołajek” cała grupa pojechała do Koszalina na bajkę „Kumple z dżungli”. Po powrocie do przedszkola czekał na nas Gość – Św. Mikołaj. Dzieci były bardzo szczęśliwe z odwiedzin.  Św. Mikołaj przywiózł ze sobą pełny worek prezentów. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie wszystkim przedszkolakom osobiście wręczył prezent. Za prezenty dzieci odwdzięczyły się pięknie zaśpiewaną piosenką.

więcej

 

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził wyczekiwany od dłuższego czasu gość. Święty Mikołaj…ileż radości wzbudzają w każdym dziecku te wypowiedziane słowa. Wyrecytowany wiersz oraz wyśpiewana na medal piosenka, w ocenie Mikołaja nie mogła zakończyć się inaczej jak podarkami dla dzieci od naszego brodatego przyjaciela. Na zakończenie tego miłego spotkania dzieci wręczyły Mikołajowi w podziękowaniu za odwiedziny, książeczkę z wykonanymi wcześniej przez nie rysunkami oraz wykonaliśmy pracę plastyczną dedykowaną właśnie naszemu gościowi.

Dziękujemy Panu Grzesiowi za świąteczną atmosferę, tańce i śpiewy oraz serce okazane najmłodszym.

więcej

 

KOŁOBRZESKIE MIKOŁAJKI

Tradycyjnie jak co roku w kołobrzeskiej hali Milenium odbyły się  Kołobrzeskie  Mikołajki. Na najmłodszych oprócz występów scenicznych i wizyty Świętego Mikołaja czekało wiele artystycznych atrakcji. W programie organizatorzy przygotowali m.in. fantazyjne malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, warkoczyki afrykańskie oraz kiermasz świąteczny.

Nie zabrakło również naszej szkoły. Na naszym stoisku fantastycznie prezentowały się stroiki, bombki oraz kartki świąteczne.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy wykonali przepiękne ozdoby.

więcej