Articles from Czerwiec 2017UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

więcej

TURNIEJ PIŁKARSKI PRZEDSZKOLAKÓW

W dniach 19-20 czerwca w Przedszkolu nr 7 odbył się IV PIŁKARSKI TURNIEJ PRZEDSZKOLAKÓW. Dzieci z kołobrzeskich przedszkoli miały okazję rozegrać mecze pomiędzy sobą. W turnieju wzięła udział również drużyna z grupy „Skrzatów”. Z radością, gotowi do sportowej rywalizacji,  mali piłkarze wraz z opiekunami jechali do przedszkola organizującego rozgrywki. Na miejscu Skrzaty rozegrały dwa mecze ,pierwszy z gospodarzami turnieju, drugi z Przedszkolem nr 6.Włożyły w to dużo serca, grały z wielkim poświęceniem i zaangażowaniem. Nad wszystkim czuwał pan Dominik- trener naszej drużyny, któremu bardzo dziękujemy za  przygotowanie małych piłkarzy do turnieju. Zwycięstwo  odniosła drużyna z Przedszkola nr 8, nasi przedszkolacy zajęli zasłużone III miejsce. Wielkie gratulacje Kochani.

więcej

 

SZKOLNY DZIEŃ TALENTÓW

W dniu 15 czerwca 2017 roku obchodziliśmy po raz kolejny Szkolny Dzień Talentów w Zespole Szkół w Podczelu. Uczniowie SP nr 9 i Gimnazjum nr 4 zebrali się w sali gimnastycznej, by obejrzeć występy utalentowanych kolegów. Uroczystość poprowadziła Oliwia Żukowska z klasy II gimnazjum,  która na początku przedstawiła sukcesy naszych uczniów w konkursach i zawodach. Następnie przedstawiciele wszystkich klas prezentowali swoje umiejętności. Są one niezwykle urozmaicone –zobaczyliśmy pokaz karate, tańca ludowego, kaligrafii japońskiej, rysunku. Wysłuchaliśmy wierszy, piosenek  w języku angielskim i niemieckim…. Wielkie brawa dla wszystkich talentów!

zerówka

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O PARLAMENCIE EUROPEJSKIM

Dnia 8 czerwca 2017 roku w Gimnazjum nr 3 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Parlamencie Europejskim pod patronatem europosła prof. Dariusza Rosatiego. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy III gimnazjum: Alicja Gałązka, Natalia Czarnecka, Jasmina Liberadzka i Wiktoria Krupa, które wykazały się szeroką wiedzą na temat europarlamentu. Dziewczyny zajęły III MIEJSCE. Swoją obecnością zaszczycił nas sam prof. Dariusz Rosati oraz członek zarządu Sejmiku Wojewódzkiego p. Anna Mieczkowska.

więcej

 

BIEDRONECZKI NA WYCIECZCE W KOŁOBRZEGU

Dnia 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka  Biedroneczki wybrały się na wycieczkę do Kołobrzegu. Byliśmy w ,,Mieście Myszy’’, jedliśmy pyszne lody oraz zwiedzaliśmy nadmorskie zabytki. Dzieci wróciły z wycieczki pełne wrażeń, mimo silnego wiatru dały radę. Był to dzień, który na długo pozostanie w ich pamięci. Zobaczcie sami.

więcej

 

BIEDRONECZKI W GALERII W RCK

Dnia 1 czerwca Biedroneczki zawitały do Galerii w RCK w Kołobrzegu , aby obejrzeć wystawę obrazów w ramach XXI Regionalnego Przeglądu Twórczości Nieprofesjonalnej . Dzieci podziwiały piękne i kolorowe obrazy.

więcej